My jsme Vaší imigrační právnickou kanceláří

O násReferenceKontaktujte nás
Zajímavé naše webové stránky? Prosíme sdílejte je!  

Reference

Tony Olson: nejen talentovaný imigrační advokát, ale také intenzivní podpora pro klienty!

Když jsem začal plánovat svůj imigrační proces v USA, uvědomil jsem si, jak je důležité najmout si dobrého, zkušeného a čestného imigračního advokáta. Nechtěl jsem to dělat sám, protože sebemenší chyba by mohla opozdit můj případ o několik měsíců nebo dokonce ho zcela zmařit. Proto jsem byl přesvědčen, že potřebuji advokáta, ale byl jsem zcela bezradný v tom, komu můžu důvěřovat. Fakt, že svěřuji svou budoucnost, své peníze a své naděje do rukou cizího člověka, mě znepokojoval a byl mimo oblast mého pocitu jistoty.

Pro výběr svého advokáta jsem si stanovil čtyři kritéria. První kritérium bylo, že si vyberu advokáta, který se mnou důkladně a trpělivě prodiskutuje můj imigrační případ. Druhým kritériem bylo, že mi dovolí vybrat si mé regionální centrum EB5. Třetím kritériem byla jeho schopnost prověřit můj výběr investice a vyhodnocení mé šance získat imigrační schválení. A v neposlední řadě měl můj advokát stát na mojí straně a podpořit mé vyjednávání s regionálním centrem. S hrdostí mohu říct, že jsem si vybral dobře, když jsem si pro svůj případ najal pana Tonyho Olsona a jeho tým poté, co jsem nabyl přesvědčení, že splňuje všechna moje kritéria.

Tony mě přesvědčil o své upřímnosti, dovednostech a přesnosti ve všech stádiích od úvodního vyjednávání v regionálním centru EB5 až po přípravu mého pohovoru na americké ambasádě v Abú Dhabí. Nikdy nezapomenu na to, když jsem si s ním telefonoval před mým pohovorem na americké ambasádě, a na poslední rady, které mi dal, díky čemuž jsem nabyl před pohovorem jistoty. Tony absolutně precizně vyplnil formulář mé žádosti I-526 a pomohl mi připravit můj podpůrný dokument a ověření zdroje mého kapitálu s neomylnou přesností. Tony mi jasně vysvětlil svůj přístup k jakýmkoliv možným problémům, které mohou moji žádost zkomplikovat, např. věk mého syna, kterému bylo téměř 21 let. Řešil můj případ tak, že jsem měl vždy pocit, že je to jeho absolutní priorita. Vždy bez výjimky rychle reagoval na mé telefonáty a e-maily. Mé dotazy byly zodpovězeny jasně a včas. Nikdy nezapomenu na pozitivní komentáře imigračního úředníka na americké ambasádě v Abú Dhabí ohledně úplnosti mojí dokumentace.

Moje rodina a já jsme se v klidu usadili v USA a Tony a jeho tým vyřizují žádost I-829 a odstraňují podmínku z mé zelené karty. Nakonec mi Tony pomohl nabýt pocit, ž jsem v USA vítaný. Hlavním cílem sepsání této mojí zkušenosti je pomoci mým íránským spoluobčanům. Vím, jak obtížné je ušetřit dostatek peněz pro žádost o imigrační vízum EB5 a projít všemi fázemi tohoto komplikovaného imigračního procesu. Pociťuji zodpovědnost ke sdílení své úspěšné zkušenost ze spolupráce s Tonym. Imigrace do USA s mojí rodinou představuje mnoho nejistot, ale díky Tonymu mám o jednu starost méně, a tou je imigrační případ u USCIS. Tony je a bude pro jakýkoliv soudní spor mým jediným advokátem a upřímným přítelem, kterému důvěřuji za všechny jeho rady, které nový imigrant v USA potřebuje znát

Majid Poshtan (Íránský imigrant EB-5 do USA)

Nový začátek života v USA: Díky Anthonymu Olsonovi to bylo možné.

Já a moje rodina jsme o začátku nového života v Americe přemýšleli několik let a rozhodli jsme se, že EB-5 by byla nejlepší cesta k dosažení tohoto snu. Moje žena a já jsme chtěli zajistit našemu synovi dobrou kvalitu života a lepší možnosti vzdělání. Imigrační příležitosti EB-5 nabízejí různé regionální kanceláře a prostřednictvím informací dostupných na internetu jsme nevěděli nic o tom, jak úspěšné jsou. Byl to náročný úkol provést úzký výběr několika regionálních center pro naši investici.

Naše hledání pokračovalo a potřebovali jsme také imigračního advokáta, který by rozuměl našemu případu a správně ho prezentoval. Také měl mít výborné reference, abychom mu mohli svěřit náš celý plán přesunu do Ameriky.

Byli mi doporučeni různí imigrační advokáti a většinu z nich jsem kontaktoval. Někteří z nich neměli dostatek zkušeností, ačkoliv bylo možné je kontaktovat, a některé subjekty byly příliš velké a kontaktovat je nebo jejich pracovníky byl problém. A dostat od nich odpovědi byla opravdová výzva. Můj úvodní způsob kontaktování většiny advokátů byl prostřednictvím e-mailu a Anthony Olson (Tony) rychle reagoval na mé nejrůznější dotazy. Dal mi také hrubého průvodce k Investičnímu programu EB5, ve kterém byla zdůrazněna různá kritéria ke zvážení před investováním do dobrého regionálního centra.

Poskytl jsem mu úzký výběr regionálních center, ve kterých jsem plánoval investovat. Vysvětlil mi silné a slabé stránky dvou regionálních center na seznamu a doporučil mi, jaký projekt by byl pro mě ten správný výlučně s vyhlídkou na imigraci a pravděpodobnost úspěchu imigrace. Zejména zdůraznil část tvorby pracovních míst regionálního centra, protože to je zásadní faktor pro odstranění podmínek k získání trvalého pobytu.

Po komunikaci prostřednictvím e-mailu mi zavolal a trpělivě mi vysvětlil různé aspekty a faktory týkající se procesu investování a imigrace. Toto gesto se stalo rozhodujícím faktorem pro to, abych si ho ponechal jako svého imigračního advokáta, protože jsem k němu cítil silné pouto. Byl jsem si jistý, že rozumí mým potřebám a požadavkům a má silný smysl pro spolehlivost ve velmi důležitém rozhodnutí, které změní můj život.

Tony se mi velmi věnoval, abych porozuměl mému případu a připravil mou žádost, a obecně byl vždy připraven na mé telefonáty nebo e-maily. V té době jsem cestoval obchodně do USA a rozhodl se setkat se s ním v Sarasotě. Bylo to velmi příjemné setkání s ním a jeho kolegou Paulem Marchon-Arnaudem. Díky tomu jsem se ujistil, že jsem se rozhodl správně, když jsem jim svěřil svůj případ; jsou to skvělí lidé. Naprosto vřelí, srdeční, chápaví a trpěliví.

Většinu záležitostí jsme prodiskutovali osobně a žádost byla podána předtím, než jsem odjel z USA. Tím, že pocházím ze země, kde věci nejsou tak přímočaré a jednoduché, věnovali mi Paul a Tony dostatek času a trpělivě chápali různá úskalí mého podnikání. Často se mnou komunikovali, aby porozuměli různým detailům, a veškerá komunikace byla jednoduchá a srdečná.

Moje žádost byla schválena a dalším krokem byl pohovor na konzulátu. Jako vždy mi Tony poslal detailní e-mail týkající se přípravy na tento pohovor. Naplánovali jsme si telefonický rozhovor a Tony mi vyjasnil mé obavy a otázky ohledně tohoto procesu. Naše imigrační víza byla schválena a my jsme se přestěhovali do USA za necelé dva roky od mé investice.

Chtěl bych mu vzdát absolutní hold za schválení mojí žádosti, získání našich víz a naše stěhování, které je začátkem našeho nového života. Byl to moment, který změnil náš život a na který moje rodina a já nikdy nezapomeneme. Tony mi umožnil realizovat můj sen a to je pocit, který nedokážu popsat slovy. Pravděpodobně neví, jak moc jeho pomoc změnila náš život a co to pro nás znamená. Tony, moc Vám děkujeme. Bůh žehnej Vám a Vaší milované rodině. Také do budoucna přejeme jemu a jeho efektivnímu týmu ty největší úspěchy.

Mitesh Patel (Indický imigrant EB-5 do USA)

Tony a jeho tým jsou jednoduše nejlepší v tom, co dělají.

Když jsme začali zkoumat možnosti žádosti o vízum EB5, museli jsme si přečíst, jak to nejlépe udělat. Takže jsme hledali nejstabilnější regionální centrum a nejlepšího právníka a Tony nám byl doporučen jako ta nejlepší volba. Přistupoval k věcem velmi logicky, byl zaměřen na proces a pečoval o své klienty.

Když jsme začínali, osobně jsme zajeli do jeho kanceláře na Floridě, abychom se s ním setkali, a měli jsme dobrý pocit hned, když jsme s ním hovořili. S ohledem na fakt, že jsme smíšená rodina, věděl, jak řešit naše individuální obavy a také náš případ jako celé rodiny. Ocenili jsme jeho spolehlivé rady a fakt, že vždy nabídl alternativy a řešení. Je to mistr v imigračním zákoně a přímočaře sděluje výhody a slabiny každého případu. To je při žádosti o EB5 velmi cenné.

Naše rodina má to štěstí, že je naším advokátem, a nešli bychom za nikým jiným. Pokud chcete mít příležitost změnit svůj život a mít dobrého partnera, který vám v tom pomůže, Tony Olson a jeho tým budou ti nejlepší partneři, které najdete. Udělal pro nás zázraky a díky němu byl celý proces snadný a velmi pochopitelný. Jeho transparentnost, včasné odpovědi a jeho nefalšovaná péče a starost o každého klienta je to, co ho a jeho tým rozhodně odlišuje od ostatních.

J.J.H. a P.H. (Filipínští imigranti EB-5 do USA)

Rád bych Vám poděkoval za veškeré Vaše úsilí, a protože jsem sám advokát, určitě bych Vás doporučil za Váš pečlivý a důkladný přístup.

Chtěl bych Vám v prvé řadě velmi poděkovat za Vaše úsilí, které jste vynaložil, aby bylo naše vízum EB5 schváleno. Musím říct, že jsem vždy tvrdil své manželce, že v dokumentaci nevidím žádný problém, protože dokonce jako právník Vás považuji za bizarně důkladného! Ambasáda si stěžovala na rozsah dokumentace s tím, že jde o obrovský svazek, ale nikdy neuděláte špatně, když vše připravíte důkladně, a otázky, které jste mi kladl, stejně jako všechny problémy s dokumentací, které jste na mě naložil, zajistily, že práce byla odvedena řádně a že se schvalováním pak nebyly žádné problémy.

M.D. (Jihoafrický imigrant EB-5 do USA)

Děkujeme, že se nikdy nevzdáváte, nikdy nechcete dělat nic sporného a vždy pracujete v náš nejlepší prospěch

Pomohl jste nám v každém kroku na naší ceste. Už to byly přesně tři roky, co jsme obdrželi zelenou kartu, a nastal čas poděkovat Vám za veškerou práci, kterou jste pro Vás vykonal.

Na naše investorské vízum jsme se začali připravovat v roce 2002, kdy jsme založili korporaci. Ačkoliv jsme neměli nejsilnější případ pro vízum v roce 2003, prezentoval jste všechno tak přesvědčivým způsobem a udělal jste na konzula ve Frankfurtu takový dojem, že jsme své první vízum E-2 získali bez problémů. V roce 2008 pro nás obnova víza E-2 prostřednictvím konzulátu v Německu nebyla tou správnou cestou a vy jste znovu měl řešení. Tentokrát úřad USCIS v Kalifornii prodloužil náš status, a to díky Vaší perfektní prezentaci našeho případu.

Během celé doby jsme s Vámi spolupracovali na získání našeho trvalého pobytu, což se ukázalo jako největší výzva ze všech a pro nás téměř nemožná. Děkujeme, že se nikdy nevzdáváte, nikdy nechcete dělat nic sporného a vždy pracujete v náš nejlepší prospěch. Pomohl jste nám v každém kroku na naší cestě. Ministerstvo práce v Alabamě, Federální ministerstvo práce, USCIS, Americké ministerstvo zahraničí a každá další vládní agentura, která nám stála v cestě, byla překonána díky Vaší práci a nakonec jsme získali kartu trvalého pobytu. Skutečně oceňujeme vše, co jste pro nás udělal. Těšíme se na spolupráci s Vámi při žádosti o naše občanství! Jste skvělým advokátem a člověkem!

Bettina a Remo (Němečtí investoři E-2 nyní s trvalým pobytem)

Je mým velkým potěšením doporučit Tonyho Olsona jakožto imigračního advokáta, který je velmi talentovaný v řešení imigračních žádostí EB-1A (Cizinec s mimořádnými schopnostmi). Moje žádost byla schválena sedm dnů poté, co byla podána, bez jakýchkoliv žádostí o další informace.

Za tento mimořádný úspěch mé žádosti vděčím Tonyho důkladnosti, citu pro detail a neutuchajícímu úsilí, „aby se to podařilo napoprvé“ a předešlo se tak zdlouhavým prodlevám v žádostech o další informace.

Jedna z Tonyho nejsilnějších stránek je jeho schopnost vidět, jak je možné podat informace tak, aby se vešly do různých kategorií a byly prezentovány jasně a působivě. Jeho inspirující strategie jít výš a dál, než jsou standardní požadavky, zajistila úspěch z každého úhlu pohledu. Vždy se snaží mít hodně věcí v záloze.

Především na mě udělal dojem Tonyho osobní styl jednání. Nejenže je příjemně vstřícný a přirozený, ale je to někdo, kdo se skutečně zajímá o lidi. Jeho přístup týmové práce mi dal pocit, že jsem byla ve skvělém butiku, kde jsem vždy byla váženou klientkou, a nikdy pocit, že „jsem na řadě“.

V dnešním uspěchaném světě je Tony vzácným zjevem - kultivovaný a upřímný muž, který věnuje dostatek času tomu, aby se práce provedla dobře. U mě je Tony imigračním právníkem s mimořádnými schopnostmi!

Cathy S.

Máte otázky o Vašich imigračních možnostech?

Podat můj dotaz
Prosíme zavolejte!
+1 (941) 362-7100

Anthony Olson, P.A. - Imigrační právnická kancelář 
2020 Cattlemen Road, Suite 100, Sarasota, FL 34232 Viz mapu 
Telefon: +1 (941) 362-7100 
Webové stránky: http://www.immigrationvisausa.com/ 
© 2017 Obsah těchto stránek je ochráněn autorským právem 

Zásady ochrány osobních údajů | Mapa stránek

Informace na těchto webových stránkách jsou určené pouze k informačním účelům. Nic na těchto stránkách, dokumentech, poznámkách, odpovědich, emailech, nebo v jakékoliv jiné komunikaci, nesmí být považováno za právní radu o jakémkoliv individuálním případu nebo o jakékolv situaci. Informace, které jsou poskytnuty k přečtení na této webové stránce nezavazují ke vztahu s právníkem, a také je nelze považovat za právní radu.

ENGLISH
DEUTSCH
ESPAÑOL
FRANÇAIS
ČESKY
MAGYAR
中文
EN
DE
ES
FR
CS
HU
ZH