My jsme Vaší imigrační právnickou kanceláří

O násReferenceKontaktujte nás
Zajímavé naše webové stránky? Prosíme sdílejte je!  

Seznamte se s naším týmem

Přístupná imigrační společnost v Sarasotě a North Fort Myers

Právník Anthony Olson obržel právní titul z Tulane University. Od roku 2000 pracoval ve všech

aspektech oboru pracovního a rodinného práva. Tony dlouhodobě žil a studoval v Evropě, a tím plně porozuměl jiným kultůrám a také pochopil sny lidí, kteří se chtějí přestěhovat do USA a snaží se zde žít úspěšný a plnohodnotný život. Tony se také aktivně podílí v právních, místních a ochodních hnutích, které se snaží dosáhnout všeobecné imigrační reformy a také se snaží o zvýšení příležitostí k legálnímu přestěhování se do Spojených států. Tony Olson mluví plynně něměcky a česky, konverzačně mluví švédsky, maďarsky, rusky, a španělsky. 

Yaril Santecchia, je původem z Porto Rica, a je bakalářem v oboru politologie. Yaril dokončila své vzdělání na Univerzitě Porto Rica. V naší firmě začala v roce 2005 a její specializace je v oboru imigračního práva na základě zaměstnání. Yaril mluví dvěma jazyky, anglicky a španělsky. 

Renate Richter-Harney, je původem z Německa. Stala se zaměstnancem naší firmy v roce 2004. Renate je administrativní vedoucí naší firmy a v oboru imigračního práva se soustředí na petice na základě rodinných vztahů. Renate mluví dvěma jazyky, německy a anglicky.

Elise Heiman Chan, původem z čínského Hongkongu, držitelka titulu bakaláře financí na University of South Florida. Elise spolupracuje s právní kanceláří Anthony Olson, P.A. jako právní asistentka a jako kontaktní osoba pro naše čínské klienty. Pomáhá zpracovávat imigrační případy EB-5.

Paní Chan ovládá plynule mandarínštinu, kantonštinu a angličtinu.

Paul Marchon-Arnaud, původem z Arles ve Francii, je držitelem licenčního titulu v oboru práva a dvou magisterských titulů v oboru obchodního práva z University Paul Cezanne of Aix-en-Provence ve Francii. Paul spolupracuje s právní kanceláří Anthony Olson, P.A. jako právní asistent a jako kontaktní osoba pro naše francouzské klienty. Pomáhá zpracovávat imigrační případy EB-5 a investorské imigrační případy E-2.

Marchon-Arnaud hovoří plynně francouzsky a anglicky.

Andrea Almaraz, původem ze Sarasoty na Floridě, má diplom z vyšších studií v oboru práva z Keiser University. Andrea pracuje v naší právní kanceláři jako recepční.

Andrea ovládá španělštinu a angličtinu na úrovni mateřského jazyka.

Máte otázky o Vašich imigračních možnostech?

Podat můj dotaz
Prosíme zavolejte!
+1 (941) 362-7100

Anthony Olson, P.A. - Imigrační právnická kancelář 
2020 Cattlemen Road, Suite 100, Sarasota, FL 34232 Viz mapu 
Telefon: +1 (941) 362-7100 
Webové stránky: http://www.immigrationvisausa.com/ 
© 2017 Obsah těchto stránek je ochráněn autorským právem 

Zásady ochrány osobních údajů | Mapa stránek

Informace na těchto webových stránkách jsou určené pouze k informačním účelům. Nic na těchto stránkách, dokumentech, poznámkách, odpovědich, emailech, nebo v jakékoliv jiné komunikaci, nesmí být považováno za právní radu o jakémkoliv individuálním případu nebo o jakékolv situaci. Informace, které jsou poskytnuty k přečtení na této webové stránce nezavazují ke vztahu s právníkem, a také je nelze považovat za právní radu.

ENGLISH
DEUTSCH
ESPAÑOL
FRANÇAIS
ČESKY
MAGYAR
中文
EN
DE
ES
FR
CS
HU
ZH