My jsme Vaší imigrační právnickou kanceláří

O násReferenceKontaktujte nás
Zajímavé naše webové stránky? Prosíme sdílejte je!  

Imigrační právník - Florida Sarasota Fort Myers

Firma, která vám pomůže splnit si svůj americký sen

S ohledem na imigraci může být pár věcí zarážejících a nepochopitelných. Imigrace je oblast práva, kterou politici rádi mění ke své libosti, a imigrační úředníci rádi mění výklad, aby dosáhli výsledku, který preferují. Toto prostředí měnících se zákonů a měnících se výkladů zákonů může způsobit zmatek a nejistotu. Ačkoliv mohou být vaše cíle nebo imigrační sny otázkou daleké budoucnosti, spolupráce se schopným a zběhlým imigračním právníkem ze Sarasoty vám může pomoci udělat velké kroky směrem k dosažení vaší vlastní verze amerického snu.

Lidé přicházejí do naší firmy z mnoha důvodů - a žádné dva případy nejsou nikdy zcela stejné. Z toho důvodu nikdy nejednáme s našimi klienty jako s dalším číslem nebo složkou případu. Věnujeme čas tomu, abychom zjistili, odkud naši klienti přicházejí, především se snažíme pochopit jejich osobní okolnosti, dotazujeme se na jejich plány a sny pro život v Americe. Využíváme informace získané z našich vlastních zkušeností a zkušeností našich klientů, abychom vedli naše nové klienty na bezpečné a úspěšné cestě k dosažení jejich cílů v oblasti získání víza a imigrace do USA a pomohli jim začít žít nový život v USA úspěšně a bez nepříjemných překvapení. Klademe silný důraz na vzdělávání a informování našich klientů nejen o jejich imigračním procesu, ale také o životě v USA.

Co mužete jako náš klient ocekávat

  • Dovolujeme si nabídnout advokátní služby v mnoha jazycích pro osoby hovorící anglicky, cínsky, cesky, francouzsky, nemecky, madarskyšpanelsky.
  • Naše profesní vztahy s klienty jsou vždy postaveny na vzájemné duvere, jsme si vedomi toho, že naši klienti a jejich prípady si zaslouží naši plnou pozornost.
  • Právník naší firmy má více než 15leté právnické zkušenosti a je hrdým clenem Americké asociace imigracních právníku (American Immigration Lawyers Association - AILA).
  • Jsme hrdi na to, že ke každému prípadu pristupujeme individuálne - informujeme naše klienty o každém kroku, který v rámci jejich prípadu uciníme.

Hovoríme vaším jazykem. Zavolejte imigracnímu právníkovi ze Sarasoty na telefonní císlo +1 (941) 362-7100 a vyžádejte si duvernou konzultaci.

Možnosti imigrace: Případy, kterými se zabýváme

Efektivní imigrační právní poradenství je založeno na osobní a profesní situaci každého klienta a na jeho dlouhodobých cílech pro život a práci, případně důchod v USA. Z mnoha potenciálních možností, jak získat vízum a zelenou kartu, se obecně na příslušnou situaci a cíle žadatele hodí pouze omezený počet z nich. Strategické plánování případu musí být nedílnou součástí úspěšného právního poradenství, aby bylo možno zajistit, že budou naplněny potřeby vaše a vašich příbuzných.

Můžeme pomoci v mnoha imigračních záležitostech, např.:

Máte otázky týkající se vašich imigračních možností? Volejte na telefonní číslo +1 (941) 362-7100 nyní.

Máte určité možnosti imigrace a náš imigrační právník v Sarasotě je plně připraven Vám pomoci je vyhledat. Bez ohledu na to, jak složitý se může váš případ zdát, můžeme vás informovat o vašich možnostech a určit, jak vás vést k nejlepšímu možnému výsledku. Ať už je vaším cílem krátkodobé zaměstnání ve Spojených státech nebo chcete ve Spojených státech žít dlouhodobě, vyhodnotíme vaši současnou situaci a vyhledáme řešení, které pomůže dosáhnout vašich cílů co možná nejrychleji a nejefektivněji.

Jste připraveni zahájit svůj případ? Kontaktujte nás dnes na telefonním čísle +1 (941) 362-7100!

Máte otázky o Vašich imigračních možnostech?

Podat můj dotaz
Prosíme zavolejte!
+1 (941) 362-7100

Anthony Olson, P.A. - Imigrační právnická kancelář 
2020 Cattlemen Road, Suite 100, Sarasota, FL 34232 Viz mapu 
Telefon: +1 (941) 362-7100 
Webové stránky: http://www.immigrationvisausa.com/ 
© 2017 Obsah těchto stránek je ochráněn autorským právem 

Zásady ochrány osobních údajů | Mapa stránek

Informace na těchto webových stránkách jsou určené pouze k informačním účelům. Nic na těchto stránkách, dokumentech, poznámkách, odpovědich, emailech, nebo v jakékoliv jiné komunikaci, nesmí být považováno za právní radu o jakémkoliv individuálním případu nebo o jakékolv situaci. Informace, které jsou poskytnuty k přečtení na této webové stránce nezavazují ke vztahu s právníkem, a také je nelze považovat za právní radu.

ENGLISH
DEUTSCH
ESPAÑOL
FRANÇAIS
ČESKY
MAGYAR
中文
EN
DE
ES
FR
CS
HU
ZH