Chinese

Anthony Olson, P.A. je vysoce kvalifikovaná, mnoho-jazyčná kancelář imigračního práva. Naše kanceláře se nachází v Sarasotě a ve Fort Myers na zapadním pobřeží Floridy. Firma nabízí služby v angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, češtině, čínštině, švédštině, a v ruštině.

Zaměstnanci naší firmy jsou vybaveni unikátními zkušenostmi, aby mohli přistoupit ke všem otázkám, týkajících se přistěhovalectví, a nebo také pomoci s imigračními problémy, s porozuměním a osobním zavázáním. Právní poradce Anthony Olson, žil a studoval v několika různých zemích a všichni zaměstnanci firmy se narodili někde v zahraničí.  

Efektivní rady, v oblasti imigračního práva, jsou obvykle založeny na specifické osobní a pracovní situaci klienta, a také na jeho nebo jejích dlouhodobých pracovních a životních plánech, a nebo na tom, že se klient rozhodne jít do důchodu ve Spojených státech. Přestože existuje mnoho možností k získání Zelené karty (trvalého pobytu), většinou je omezené množství těch, které jsou efektivni v dané situaci a pomohou k uskutečnění cílů klienta.

Pokud si přejete žádat o investorské vízum, Zelenou kartu na nákladě investice do EB-5 Oblastního střediska, víza na základě zaměstnání (pracovní víza), o Zelenou kartu na základě vnitrofiremního přesunu, nebo Zelenou kartu na základě mimořádných schopností, nebo se kvalifikujete na základě  manželství s americkým občanem, nebo skrze sponsorství blízkým příbuzným, precizní strategie je nejdůležitější složkou postupu k úspěšnému splnění Vašich dlouhodobých cílů.

Zjistili jsme, že pro většinu našich klientů (potencionálních imigrantů) je snažší pracovat s týmem, který je provádí složitostmi imigračních zákonů v jejich rodném jazyce. Právní zástupce Tony Olson a jeho tým mluví mnoha různými jayzky a také mají osobní zkušenosti s přestěhováním se a s žitím v cizí zemi. Příjemným překvapením pro Vás také bude, že v naší firmě s Vámi upřímně prodiskutujeme všechny imigrační možnosti a zodpovíme Vaše otázky nejen s vysokou odbornou kvalifikací, ale také s osobním zájmem ohledně dosažení výsledku ve Vašem případu.

Náš vztah ke klientům je postaven na důvěře a porozumění toho, že jejich snem je, aby se Amerika stala jejich novým domovem, at' už dočasně nebo trvale. Věříme, že jejich touha si zaslouží plnou pozornost a také naše nejvyšší úsilí k realizaci jejich cílů, kterými je život a práce ve Spojených státech.

Prosíme Vás, abyste nám bez obav zavolali na číslo 941-362-7100 a prodiskutovali Vaši osobní situaci a nebo si také můžete domluvit setkání s Tony Olsonem v jedné z našich kanceláří - v Sarasotě nebo ve Fort Myers na Floridě. Můžete nám také poslat email s Vašimi otázkami na emailovou adresu tony@immigrationvisausa.com. Rádi Vám pošleme všeobecné informace o Vašich možnostech, v rámci imigračních zákonů, nebo Vám zavoláme a promluvíme si s Vámi o Vašem případu, pokud nám sdělíte Vaše telefonní číslo a také dobu, kdy by bylo vhodné zavolat. Zaměstnanci imigrační kanceláře Anthony Olson se těsí na příležitost, ve které by Vás mohli zastupovat a pomoci Vám s uskutečněním Vašich cílů a plánů ve Spojených státech.

Americký Imigrační Právník na Floridě
Kontaktujte Anthony Olsona
Navigace stránky

Informace o tomto imigračním právníkovi/Webová stránka právnické firmy je určená pouze k informačním účelům. Nic na této stránce nebo na přibuzných stránkách, dokumentech, poznámkách, odpovědich, emailech, nebo v jakékoliv jiné komunikaci, nesmí být považováno za právní radu o jakémkoliv individuálním případu nebo o jakékolv situaci. Informace, které jsou poskytnuty k přečtení na této webové stránce nezavazují ke vztahu s právníkem, a také je nelze považovat za právní radu.

Najmutí právního zástupce je důležitý krok, který by neměl být založen pouze na základě reklam. Před tím než se rozhodnete s námi spolupracovat, prosíme Vás, abyste si vyžádali informace o naší odborné kvalifikaci a my Vám je rádi zašleme.

Hlavní adresa:  2020 Cattlemen Road, Suite 100, Sarasota, Florida 34232     Telefon: (941) 362-7100     Fax: (941) 362-7107

Další adresa:  13180 N. Cleveland Avenue, Suite 112, North Fort Myers, Florida 33903     Telefon: (239) 332-4545

© 2010 Obsah této webové stránky je chráněn autorským právem.