My jsme Vaší imigrační právnickou kanceláří

Seznamte se s naším týmem

Přístupná imigrační společnost v Sarasotě a North Fort Myers

Právník Anthony Olson obržel právní titul z Tulane University. Od roku 2000 pracoval ve všech

aspektech oboru pracovního a rodinného práva. Tony dlouhodobě žil a studoval v Evropě, a tím plně porozuměl jiným kultůrám a také pochopil sny lidí, kteří se chtějí přestěhovat do USA a snaží se zde žít úspěšný a plnohodnotný život. Tony se také aktivně podílí v právních, místních a ochodních hnutích, které se snaží dosáhnout všeobecné imigrační reformy a také se snaží o zvýšení příležitostí k legálnímu přestěhování se do Spojených států. Tony Olson mluví plynně něměcky a česky, konverzačně mluví švédsky, maďarsky, rusky, a španělsky.

Yaril Santecchia, je původem z Porto Rica, a je bakalářem v oboru politologie. Yaril dokončila své vzdělání na Univerzitě Porto Rica. V naší firmě začala v roce 2005 a její specializace je v oboru imigračního práva na základě zaměstnání. Yaril mluví dvěma jazyky, anglicky a španělsky.

Renate Richter-Harney, je původem z Německa. Stala se zaměstnancem naší firmy v roce 2004. Renate je administrativní vedoucí naší firmy a v oboru imigračního práva se soustředí na petice na základě rodinných vztahů. Renate mluví dvěma jazyky, německy a anglicky.

Elise Heiman Chan, původem z čínského Hongkongu, držitelka titulu bakaláře financí na University of South Florida. Elise spolupracuje s právní kanceláří Anthony Olson, P.A. jako právní asistentka a jako kontaktní osoba pro naše čínské klienty. Pomáhá zpracovávat imigrační případy EB-5.

Paní Chan ovládá plynule mandarínštinu, kantonštinu a angličtinu.

Paul Marchon-Arnaud, původem z Arles ve Francii, je držitelem licenčního titulu v oboru práva a dvou magisterských titulů v oboru obchodního práva z University Paul Cezanne of Aix-en-Provence ve Francii. Paul spolupracuje s právní kanceláří Anthony Olson, P.A. jako právní asistent a jako kontaktní osoba pro naše francouzské klienty. Pomáhá zpracovávat imigrační případy EB-5 a investorské imigrační případy E-2.

Marchon-Arnaud hovoří plynně francouzsky a anglicky.

Andrea Almaraz, původem ze Sarasoty na Floridě, má diplom z vyšších studií v oboru práva z Keiser University. Andrea pracuje v naší právní kanceláři jako recepční.

Andrea ovládá španělštinu a angličtinu na úrovni mateřského jazyka.