Efektivní rady, v oblasti imigračního práva

Naše advokátní kancelář má 15 let zkušeností. Rádi pomůžeme Vám rozumět Vašim imigračním možnostem a imigračnímu procesu.

Profil naší kanceláře - Anthony Olson, P.A.

Začnete svůj nový začátek v Spojených Státech.

“V tomto okamžíku náš život změnil k lepšímu. Tony pomohl mi uskutečnit můj sen a mám z toho takový pocit, který nemůžu popsat slovami.”

Co naši klienti ríkají o nás

Jste přípraven prodiskutovat Vaše imigrační možnosti?

Rádi pomůžeme Vám uskutečnit své imigrační cíle.

Začnete ještě dnes

Anthony Olson, P.A. je vysoce kvalifikovaná, mnoho-jazyčná kancelář imigračního práva. Naše kanceláře se nachází v Sarasotě a ve Fort Myers na zapadním pobřeží Floridy. Firma nabízí služby v češtině, angličtině, němčině, španělštině, francouzštině, čínštině, švédštině, a ruštině.

Zaměstnanci naší firmy jsou vybaveni unikátními zkušenostmi, aby mohli přistoupit ke všem otázkám, týkajících se přistěhovalectví, a nebo také pomoci s imigračními problémy, s porozuměním a osobním zavázáním. Právní poradce Anthony Olson, žil a studoval v několika různých zemích a všichni zaměstnanci firmy se narodili někde v zahraničí.

Efektivní rady, v oblasti imigračního práva, jsou obvykle založeny na specifické osobní a pracovní situaci klienta, a také na jeho nebo jejích dlouhodobých pracovních a životních plánech, a nebo na tom, že se klient rozhodne jít do důchodu ve Spojených státech. Přestože existuje mnoho možností k získání Zelené karty (trvalého pobytu), většinou je omezené množství těch, které jsou efektivni v dané situaci a pomohou k uskutečnění cílů klienta.

Pokud si přejete žádat o investorské vízum, Investorskou zelenou kartu na nákladě investice do EB-5 Oblastního střediska, víza na základě zaměstnání (vízum pro vnitrofiremní přesun, vízum), o Zelenou kartu na základě vnitrofiremního přesunu, nebo Zelenou kartu na základě mimořádných schopností, nebo se kvalifikujete na základě manželství s americkým občanem, nebo skrze sponsorství blízkým příbuzným, precizní strategie je nejdůležitější složkou postupu k úspěšnému splnění Vašich dlouhodobých cílů.

Zjistili jsme, že pro většinu našich klientů (potencionálních imigrantů) je snažší pracovat s týmem, který je provádí složitostmi imigračních zákonů v jejich rodném jazyce. Právní zástupce Tony Olson a jeho tým mluví mnoha různými jayzky a také mají osobní zkušenosti s přestěhováním se a s žitím v cizí zemi. Příjemným překvapením pro Vás také bude, že v naší firmě s Vámi upřímně prodiskutujeme všechny imigrační možnosti a zodpovíme Vaše otázky nejen s vysokou odbornou kvalifikací, ale také s osobním zájmem ohledně dosažení výsledku ve Vašem případu.

Náš vztah ke klientům je postaven na důvěře a porozumění toho, že jejich snem je, aby se Amerika stala jejich novým domovem, at' už dočasně nebo trvale. Věříme, že jejich touha si zaslouží plnou pozornost a také naše nejvyšší úsilí k realizaci jejich cílů, kterými je život a práce ve Spojených státech.

Prosíme Vás, abyste nám bez obav zavolali na číslo (941) 877-6587 a naplánovali konzultaci s Anthony Olsonem v jedné z našich kanceláří - v Sarasotě nebo ve Fort Myers na Floridě nebo přes Skype, Facetime, či Viber. Můžete nám také poslat dotaz přes náš internetový formulář (vprávo vedle tohoto textu). Rádi Vám pošleme všeobecné informace o Vašich možnostech, v rámci imigračních zákonů, nebo Vám zavoláme a promluvíme si s Vámi o Vašem případu, pokud nám sdělíte Vaše telefonní číslo a také dobu, kdy by bylo vhodné zavolat. Zaměstnanci imigrační kanceláře Anthony Olson se těsí na příležitost, ve které by Vás mohli zastupovat a pomoci Vám s uskutečněním Vašich cílů a plánů ve Spojených státech.

Jak vám může Anthony Olson, P.A. pomoci

Mnoho potenciálních imigrantů se cítí lépe, když spolupracují s imigračním týmem, který je provádí skrze náročné oblasti imigračních zákonů v jejich rodném jazyce. Anthony Olson a jeho pomocný právní personál hovoří mnoha jazyky a má osobní zkušenosti se stěhováním do cizí země a životem v ní. Budete potěšeni přímým a jednoduchým způsobem, jakým s Vámi firma probere Vaše možnosti imigrace a zodpoví všechny Vaše otázky kompetentně a s osobním zaujetím pro výsledek Vašeho případu.

Můžeme pomoci v mnoha právních záležitostech, např.:

Zvolte si právní tým, který Vám může pomoci realizovat Vaše imigrační plány v USA

Náš vztah s našimi klienty je postaven na důvěře a na porozumění tomu, že jejich touha učinit z Ameriky svůj nový domov, ať už přechodně nebo trvale, si zaslouží naši plnou pozornost a naše nejlepší snahy, abychom jim pomohli realizovat jejich cíl žít a pracovat ve Spojených státech. Pokud si přejete hovořit s někým o svém případu důvěrně, kontaktujte nás okamžitě.